Dažādas mājas lapas jebkurai gaumei - Uzņēmuma mājas lapa, interneta veikals, flash, kampaņas web lapa

latviski   по-русски   english

Mājas lapas izveide Mājas lapu cenas Mūsu darbi Kontakti Reklāmas aģentūra

Mājas lapu veidi

Mājas lapu izveide
Banneru izveide
Mājas lapas apakalpošana

Uzņēmuma mājas lapa

Uzņēmuma mājas lapa ir kā uzņēmuma reklāma globālajā tīmeklī. Uzņēmuma mājas lapā parasti ir atspoguļota galvenā informācija par uzņēmumu - nodarbošanās, pakalpojumi, cenas, kontakti. Teksutālo informāciju ir iespējams papildināt ar fotogaleriju, aptaujām, flash materiāliem, diskusijām un citām lietotājam saistošām lietām.

Interneta veikals

Interneta veikals gandrīz vienmēr ir preču katalogs internetā. Lapas lietotājs var apskatīt informāciju par precēm, izlasīt preču aprakstus, apskatīt preču bildes. Nepieciešamās preces lietotājs var atzīmēt un pasūtīt aizpildot pasūtīšanas anketu. Par precēm var norēķināties gan skaidrā naudā preci saņemot, gan ar pārskaitījumu, kā arī ar maksājumu kartēm.

Kampaņas mājas lapa (Promo lapa)

Kampaņas mājas lapas parasti izstrādā lieli uzņēmumi kādam no saviem produktiem vai pakalpojumiem. Mājas lapā galvenokārt ir informācija par kādu konkrētu produktu. Promo lapa var arī būt tikai uz preces akcijas laiku.

Flash mājas lapa

Flash mājas lapa ir veidota pavisam savādāk nekā standarta "html" mājas lapa. Flash lapai, lai to apskatītu ir nepieciešama speciāli instalēta programmatūra (Flash pleijeris). Flash lapa paver plašas iespējas mājas lapu padarīt dzīvāku, jo ir iespēja izveidot dažādu animāciju un elementu kustīgumu.

 
 
Copyright © 2003-2008 WEBstyle.lv All Rights Reserved
Top.LV
on-line.lv rating system