Interneta veikala izveide - tā ir mūsu pamatnodarbošanās. Mēs veidojam interneta veikalus visdažādākajām vajadzībām - preču katalogi, ziedu pasūtīšana, personalizētu preču izveide online režīmā.

latviski   по-русски   english

Mājas lapas izveide Mājas lapu cenas Mūsu darbi Kontakti Reklāmas aģentūra

Interneta veikala izveide

Mājas lapu izveide
Banneru izveide
Mājas lapas apakalpošana

Ko nozīmē Interneta veikals?

Interneta veikals gandrīz vienmēr ir preču katalogs internetā. Lapas lietotājs var apskatīt informāciju par precēm, izlasīt preču aprakstus, apskatīt preču bildes. Nepieciešamās preces lietotājs var atzīmēt un pasūtīt aizpildot pasūtīšanas anketu. Par precēm var norēķināties gan skaidrā naudā preci saņemot, gan ar pārskaitījumu, kā arī ar maksājumu kartēm.

Taču interneta veikals var būt arī kaut kas vairāk, kā tikai preču tirdzniecība. Piemēram, kādas noteiktas, specializētas preces iegāde internetā. Zemāk redzami dažādi mūsu izstrādāti interneta veikali.

Klasisks interneta veikals
Klasiskais interneta veikala variants, kad preču katalogā ir daudz dažādu preču. Interneta veikals var aptvert pilnīgi visas preču kategorijas, piemēram, Auto, Preces bērniem, Sporta preces, Smaržas utt., vai arī tikai kādu konkrētu preču kategoriju, kā šajā gadījumā - Santehniku.

www.380.lv
Interneta veikali

Ne tikai interneta veikals
Interneta veikals var būt arī kaut kas vairāk, kā preču tirgošana. Piemēram, šī mājas lapa ļauj klientam pasūtīt ziedus internetā un pēc tam šie ziedi tiek piegādāti ziedu saņēmējam personīgi. Pārsteigums vārda dienā, valentīndienā, ziemassvētkos, jubilejā vai kādos citos svētkos.
www.flowersriga.lv
interneta veikalu apkalpošana

Interneta veikals ar personalizētām precēm
Šis interneta veikals piedāvā katram lietotājam pašam piedalīties preču izveidē. Lapas apmeklētājam ir iespēja izveidot savu unikālu dizainu un pēc tam to uzdrukāt uz t kreklime, somām, krūzītēm un cita veida precēm
www.tprint.lv
interneta veikals dažādām precēm


Katra interneta veikala izveide ir individuāli plānojama. Esam atvērti jebkuram piedāvājumam mājas lapas izveidē. Lūdzu kontaktējaties ar mums: KONTAKTI

 
 
Copyright © 2003-2008 WEBstyle.lv All Rights Reserved
Top.LV
on-line.lv rating system