Piedāvājām mājas lapu izveidi tieši Jūsu uzņēmumam. Veidojam gan vienkāršas mājas lapas, gan interneta veikalus, gan flash web lapas

latviski   по-русски   english

Mājas lapas izveide Mājas lapu cenas Mūsu darbi Kontakti Reklāmas aģentūra

Mājas lapas pakalpojumi » Mājas lapas izveide

Mājas lapu izveide
Banneru izveide
Mājas lapas apakalpošana
Interneta apmeklējumu skaits ik gadu pieaug, arvien lielāku nozīmi pievēršot mājas lapai! Mājas lapa kalpo ne tikai kā informācijas avots! Internetā šodien ir iespējams lasīt ziņas, iepirkties, skatīties filmas un klausīties mūziku, piedāvāt pakalpojumus un preces utt. Lai to visu veiksmīgi apvienotu, mēs piedāvājam izveidot Jums interesantu mājas lapu, ar mūsdienīgu dizainu, labu pārskatāmību, ērtu un ātru lietošanā!

Ko mēs varam piedāvāt?

ērtums... viens no galvenajiem pamatkritērijiem mājas lapas izveidē ir tās ērta lietošana, ko mēs cenšamies īstenot. Tas sevī ietver tādu sadaļu un teksta izvietojumu, kas apmeklētājam ļauj viegli uztvert visu tam pasniegto informāciju.

ātrums... lai arī interneta pakalpojumu tehnoloģijas strauji attīstās un pakalpojuma cenām ir tendence samazināties, liela daļa interneta apmeklētāji joprojām izmanto lēnu interneta pieslēgumu. Tāpēc svarīgi, lai mājas lapa ir ātra savā darbībā.

Dizains... cik cilvēku, tik gaumes, tāpēc dizainu veidojam uzklausot klienta vēlmes.

Tehnoloģijas... Mājas lapa tiek veidota ar jaunākajām tehnoloģijām, kas sevī iekļauj PHP, JavaScript, HTML, MySQL, Flash, tādejādi var sasniegt interesanta dizaina lapu, ar datu bāzēm, forumiem, lapas administrēšanu un citām interesantām lietām.

Mājas lapas izveides cenas skatīt šeit
 
 
Copyright © 2003-2008 WEBstyle.lv All Rights Reserved
Top.LV
on-line.lv rating system